Novinky »

iTunes

ICNET s.r.o. provozující SoundYard studio je od července vydavatelem s možností publikovat a prodávat hudbu na Apple iTunes.Jak dostat svoji hudbu na iTunes store?
Nejjednodušší způsobe je následující:
  • Nahrávané skladby musí být původní (nesmí to být covery)
  • Nahrát odpovídající formát (CD, EP, single apod.) v našem studiu
  • Připravit grafický cover (v případě zájmu, můžeme zajistit)
  • Zajistit si prodej a reklamu na medium, které SoundYard vystaví na iTunes store
Media i skladby jsou očíslovány mezinárodně uznávanými identifikačními kódy, jejich zajištění je součástí publikační služby SoundYard.

Co znamená pojem Mastered for iTunes?
Mastered for iTunes je označení nahrávek a alb, které svojí kvalitou splňují přísná kriteria obchodu iTunes na technickou kvalitu digitálních nahrávek. Naše masteringové studio prošlo úspěšně certifikací u společnosti Apple a remasterované nahrávky mohou být takto označeny.

Kolik za vystavení na iTunes store zaplatím?
Za vystavení a správu nahrávek na iTunes se nic neplatí – služba je poskytována ZDARMA v rámci ostatních aktivit studia. SoundYard si následně strhne dohodnutu částku za každý prodej media nebo skladby. Prodejní cena a ostatní finanční parametry jsou určeny smluvně před vlastním vydáním media a jeho publikací na iTunes store.

Do kolik států je distribuována vydaná nahrávka?
iTunes store doručí publikovanou nahrávku na trhy ve více než 85 zemích.

Mohu publikovat na iTunes i hudbu, která nebyla nahrána nebo vydána SoundYard studiem?
Ano, možné to je a podmínky je nutné dohodnout. Prosím kontaktujte na na e-mailu (info@soundyard.cz), telefonicky na +420 226 800 953 nebo +420 910 800 953 nebo prostřednictvím formuláře níže.

Kdo by již na iTunes publikován?
Na iTunes store jsme již vydali následující interprety:

Publikuje SoundYard i do jiných distribučních sítí?
V tomto okamžiku máme smlouvu Apple iTunes store. Distribuční smlouvu se Spotify máme v těsně před schválením. Publikaci na Google Play zajistíme za jednorázový poplatek ve výši 800,- Kč bez DPH.

Vaše dotazy
E-mail:    
Téma:  
Dotaz:  
- Souhlasím se zasíláním nepravidelných e-mail newsletterů

Interpret:
Skladba:
CD:
Natočeno:
Reference:


Zaregistrujte si náš nový zpravodaj SoundYard NEWS!!!


Pomocí tohoto "nepravidelného" zpravodaje se můžete "pravidelně" dozvědět o nových akcích, spolupráci a o aktivitách našeho studia. Pro objednání našich novinek zadejte správný e-mail a stiskněte tlačítko OBJEDNAT.

E-mail: